קניית יהלומים

יש ברשותך יהלומים שאתה מעוניין למכור? רוצים לדעת כמה שווים היהלומים שברשותך? רוצה למכור יהלומים ולקבל בתמורה כסף מזומן? הגעתם למקום הנכון!

אם יש לכם יהלומים ישנים שנמצאים ללא שימוש במגירה או זרוקים בבית ותופסים אבק ואתם זקוקים לכסף מזומן, זה הזמן למכור אותם כאשר המחיר של היהלומים מרקיע. אנו קונים בבי גולד קונים את סוגי היהלומים במחירים הגבוהים ביותר ומשלמים במזומן במקום.

 

איזה יהלומים אנחנו קונים?

אנו קונים יהלומים ללא תלות בגודל צבע או צורה, זה הזמן להציץ בתיבת התכשטים אשר ברשותכם ולבדוק איזו תכשיט לא משומש במשך השנים האחרונות ומחכה שיפדו אותו לצורך שימוש אחר, אנו קונים טבעות, צמידים, סיכות, מטילי זהב, עגילים, שרשאות, שעונים, יהלומים.

 

כיצד נקבע השווי של היהלום?

אתם בטח שואלים את עצמכם אבל כמה שווים היהלומים אשר ברשותי? בעיקרון יש 4 קריטריונים החשובים לחישוב השווי והם: גודל, ניקיון, צבע, עבודה. ברגע שתדעו את הפרטים האלו על היהולמים שלכם יהיה הרבה יותר להבין כמה כסף מזומן אפשר לקבל בעבורם, בידיוק בשביל זה אנחנו בבי גולד כאן.

ביי גולד מציעים לך למכור יהלומים ולקבל עבורם כסף מזומן במחיר אטרקטיבי. אנו נעשה הכל לנוחיות הלקוח ובתאום עמו עד לסגירת העסקה וכמובן נשלם במזומן בעבור היהלומים, והגעה תוך 60 דקות לבית הלקוח.

כיום מסחר ביהלומים נפוץ מאוד בקרב צורפים וסוחרים שעוסקים בקניה ומכירה של יהלומים , אם יש ברשותך צמיד, שרשרת, טבעת או כל תכשיט או פריט אחר, כנראה שבהחלט יש לך הזדמנות למכור ולקבל בעבורם מחיר טוב וכסף מזומן.

למה כדי למכור יהלומים ישנים?

כל זמן שיהלומים נמצאים ברשותך הם בסכנת גניבה תמידית, פורצים וגנבים מיומנים מחפשים תכשיטים שיכולים להניב להם "כסף קל". כמו כן יהלומים יכולים ללכת לאיבוד ולכן אם התכשיטים האלו לא בשימוש למה לא למכור אותם ולקבל בתמורה הרבה כסף? מכירת יהלומים ישנים יכולה להניב לך הרבה מאוד כסף, אנו מתמחים בקניה ומכירה של יהלומים.

יתרון משמעותי נוסף המצוי במכירת יהלומים ותכשיטים ישנים מכסף וזהב בא לידי ביטוי באפשרותו של כל אדם המחזיק בתכשיטים אלו להגיע לעסקאות רווחיות יותר מערכם הרגיל, כמו כן שער המשתנה של מחיר הזהב אשר נסחר מידי יום בבורסה הממוקמת בלונדון. בהתאם לכך רצוי למכור את התכשיטים כאשר השוק נמצא במגמת עלייה, מכירה בתזמון נכון יכולה להניב עשרות אחוזים יותר מאשר בזמנים אחרים.

במהלך השנים האחרונות הפכה מכירת תכשיטי זהב וכסף ישנים לדרך להשגת הכנסות כספיות גבוהות מצידם של רבים.

 

למה הכי משתלם לכם למכור לנו יהלומים?

אנו ממציעים ללקוחתינו לבצע מכירת יהלומים ישנים בתמורה לכסף מזומן, המחירים שלנו הכי אטרקטביים ומעל הכל האמינות והמקצועות שלנו לאורך השנים מוכיחות את עצמן ולקוחתינו יעידו על כך, כמו כן אנו מעניקים יחס אישי וחם ובזכותם חוזרים ושבים אלינו פעם אחר פעם לצורך מכירת יהלומים.

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום בכדי לבדוק כמה שווים התכשיטים הישנים שלכם ובואו להרוויח כסף מזומן במיידי.

צרו קשר עוד היום וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!

חייגו עכשיו 054-8303162