קניית מטבעות

במקרה וגילתם בביתכם מטבעות זהב תוכלו להמירם בתמורה לכסף מזומן באמצעות שיחה טלפון אחת, בנוסף למטבעות זהב אנו גם קונים זהב ישן.

שאנחנו חושבים או מדברים על מטבעות זהב הם מזכירים לנו תקופות נשכחות, אך לרבים מהאספנים כיום יש אוספים מגונים של מטבעות זהב מתקופות שונות אשר אותם הם רוצים למכור או לחלופין בני משפחתם. רבים מהאנשים אשר מחפשים למכור מטבעות זהב לא יודעים את ערכו ויכולים בקלות למכור אותו למקומות שלא ידעו להעריך באופן מדויק וישר את ערך הזהב אותו אתם רוצים למכור.

בכדי לבדוק ולהעריך את מקוריות, תקן הזהב, וערכו נדרש ניסיון רב של שנים וציוד בדיקה מתאים, משקלים מיוחדים, מיקרוסקופ לאימות טוהר הזהב. אחד המטבעות המוכרים יותר הוא מטבע שנוצר בשנת 1949 על ידי הנרי השביעי במשקל של חצי אונקיה ומטוהר 23K.

 

סוגים של מטבעות וזהב בעל ערך

רכישת מטילי זהב: קניית זהב בצורת מטילי זהב, בדיקת ואימות מתכת זהובה

גושי זהב ומטבעות קטנים: מטבעות העיר רומא עם סמל האריה, מטבעות מתקופת פרס, רומא, אתונה ועוד.

מדליות זהב: מדליוני זהב או כסף, עיטורים מיוחדים, עיטורי כבוד, אותות הצטיינות מזהב

מטבעות זהב: מטבע זהב 10 רובל רוסי, זהב 22k, מטבע זהב 1 קרוגראנד דרום אפריקני, מטבע זהב סוברין (Sovereign) אנגלי, זהב 22k, וכל שאר סוגי המטבעות לאספנות או מסחר מכל השנים.

 

למה משתלם לך למכור לנו מטבעות?

ברשותנו מיטב הציוד לבדיקת והערכת תכשיטי זהב, כסף ויהלומים. בנוסף יש לנו ניסיון בבדיקת זהב וקניית זהב של מעל 15 שנה. ישנם סוגי זהב שונים ומטבעות זהב שונים, אנו נדאג לספק לכם את כל הפרטים הנחוצים לפני שנבצע קניית זהב במזומן, וזאת מתוך אמינות ושקיפות שאנו מקפידים עליה כערך עליון.

אנו ניתן לכם את כל הפרטים על הזהב אשר נמצא ברשותכם בכדי שתדעו מה אתם מוכרים ואיך ביצענו את החישוב שעל פיו אנחנו משלמים לכם כסף מזומן.

 

 

צרו קשר עוד היום וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!

חייגו עכשיו 054-8303162