קניית שעונים

שעונים ושעוני יוקרה בעלי מותג עולמי מסמלים סוג של סמל סטטוס של האדם העונד אותם ולכן שוק זה משגשג אף על פי שערכם זניח. כמו כל דבר אשר מגיע זמנו הן מבחינת בחירה והן מבחינת קלקול כלשהוא או החלפה, ורצונכם הוא למכור את השעון תוכלו לקבל בתמורתו כסף מזומן במחיר הוגן, אנו קונים שעונים יקרים מכל סוג כגון, רולקס, קרטייה, ברייטלינג, אומגה, הובלוט, פטק פיליפ, ועוד.

 

איזה עוד סוגי שעונים אנחנו קונים?

בנוסף אנו קונים גם שעונים מזהב וכל דבר אחרי העשוי מזהב. כיום מחיר הזהב בעולם בשמיים ומומלץ מאוד למכור שעונים ישנים ולקבל כסף מזומן בעבורם. רק אצלנו תוכלו להנות מעסקה מהירה במחיר גבוהה במיוחד ותנאי מכירה מצויינים. כמו כן אנו מציעים הערכת שווי לשעון אותו תרצו למכור בחינם, אנו מגיעים עד בית הלקוח עד כ 60 דקות או לחלופין בתאום פגישה מראש.

 

יש לכם שעון בעל ערך? משתלם לכם למכור לנו!

לכל אחד מאתנו קיימים בבית שעונים או תכשיטים ישנים העשויים כסף או זהב. יתכן וכבר מצאתם עצמכם בעבר חושבים על אפשרות של מכירת תכשיטים כאלו, אנו בחברת ביי גולד מתמחים במקניית שעונים ואנו פועלים כ – 15 שנה בקניית שעונים ומשלמים תמורתם במזומן ובמיידי. אנו מגיעים עד בית הלקוח בכל חלקי הארץ וזמינות הטיפול שלנו מיידית ככל הניתן עד כ 60 דקות.

צרו קשר עוד היום וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!

חייגו עכשיו 054-8303162